Nauka jazdy 2022-01-18T08:25:49+01:00

Program szkolenia oparty jest na aktualnym Programie Nauczania Polskiego Związku Narciarskiego i Polskiego Związku Snowboardu. Wszyscy nasi instruktorzy posiadają uprawnienia i długoletni staż w nauczaniu. Szkolenia prowadzimy na Stacji narciarskiej POD WANGIEM

tel. 603 11 29 39

 

Szkolenie dostosowane jest do indywidualnych potrzeb, stopnia zaawansowania i czynionych postępów w nauce. Nauczamy początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Doszkalamy, poprawimy sylwetkę w trakcie jazdy, oswajamy z jazdą sportową i w trudnych warunkach. Jazda na nartach i desce to nasza pasja – podzielimy się nią z Tobą. Zajęcia narciarskie i snowboardowe prowadzimy w formie indywidualnej i grupowej. Na zajęciach grupowych osoby biorące w nich udział powinny posiadać podobny poziom umiejętności – ułatwia to prowadzenie szkolenia.

Szkolimy dzieci w każdym wieku. Zapoznajemy ze sprzętem, środowiskiem, w którym będą odbywać się zajęcia, oferujemy liczne pomoce naukowe. Przygotowaliśmy specjalne, odgrodzone od nartostrady, pole ćwiczebne o niewielkim kącie nachylenia ułatwiające stawianie pierwszych kroków na nartach i snowboardzie.

Jednorazowe lekcje

1 osoba 2 osoby 3 osoby4 osoby
1 lekcja120,00 zł *160,00 zł *180,00 zł *220,00 zł *

* lekcja trwa 55 minut
* wjazdy wyciągami w trakcie trwania szkolenia w cenie
* wjazdy wyciągami poza kolejnością (bramka LustykTeam)
* cena nie zawiera ubezpieczenia narciarskiego

GRUPOWE KURSY NARCIARSKIE DLA DOROSŁYCH
Motywuje Cię praca zespołowa?! Uważasz, że w grupie raźniej !? Planujesz spędzić aktywnie czas wolny z rodziną lub znajomymi?!
Kurs grupowy jest właśnie dla Ciebie!!! Zorganizujemy dla Was zajęcia w dowolnie wybranym przez Was terminie.